Vloertegels Concrete bruin 60×60 gerectificeerd
€42,66 per doos
Vloertegels Concrete bruin 60×60 gerectificeerd
Artikel is niet op voorraad
Uitverkocht
Vloertegels Concrete bruin 60×60 gerectificeerd
Moderne gerectificeerde betonlook vloertegels in de kleur bruin. Ideaal voor woonkamer, badkamer, keuken, toilet etc… Deze tegels zijn geschikt voor intensief gebruik. Door de zeer strak gezaagde zijkanten zijn deze betonlook tegels nagenoeg tegen elkaar aan te plakken waardoor u een zeer strakke voeg krijgt. Kortom, als het perfect en modern mag zijn dan zit u met de Concrete serie goed.
Deze serie is er ook in 30 x 60 en op verzoek kunnen er zelfs tegelstroken in de maten 5, 10 en 15 x 60 worden gezaagd. Vraag naar de mogelijkheden.
Serie | |
---|---|
Maat | |
Afwerking toplaag | |
Dikte (mm) | |
Randafwerking | |
Geschikt voor | |
Basiskleur | |
Kwaliteit | |
Materiaal | |
Vorstbestendig | |
Vloerverwarming geschikt | |
Gerectificeerd | |
Zichtbaar in showroom | |
Pakketinhoud (stuks) | |
Pakketinhoud (m²) | |
Levertijd |
Levertijd
- Kleine producten mits voorradig 1 tot 2 werkdagen.
- Glazen wanden en douchecabines 1 tot 2 werkdagen.
- Badkamermeubelen 2 tot 5 werkdagen.
- Tegels mits voorradig 1 tot 2 werkdagen.
De levertijd kan verschillen per product, maar is meestal 1 tot 2 werkdagen. Wilt u uw product op een specifieke dag laten bezorgen, neem dan contact met ons op, zodat we de mogelijkheden kunnen bespreken.
Kosten levering
Als u kiest voor bezorging zijn de kosten voor bezorging in Nederland afhankelijk van de pakketgrootte en het gewicht:
- Klein pakket: € 7,25
- Medium pakket:€ 13,95
- Groot pakket: € 35,00
- Pallet: € 60,00
Gerelateerde producten
Beton look tegels